Montator / Livrator Incalzitoare terase - Grill-uri cu gaz / job Part time

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

In colaborare cu reprezentantii de vanzari, preia de la showroom aparatele de livrat la clienti /
Livreaza la clienti aparatele achizitionate de catre acestia, livrare in functie de programul stabilit /
zona de acoperire pentru livrare: Bucuresti si rareori imprejurimile /
La client livreaza si monteaza dupa o fisa stabilita aparatele achizitionate de catre acestia

CERINTE

Permis de conducere categoria B
Program de lucru 4h / zi (14:00 -18:00)

BENEFICII OFERITE

Salariu net 500 lei
Masina de serviciu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.