Montator echipamente pentru service-uri auto

intersofex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul oferit este in cadrul departamentului "Echipamente pentru service-uri auto", si presupune instalarea acestor echipamente in diferite locatii din Cluj si din tara. Pentru ocuparea acestui post sunt necesare cunostinte minime de mecanica si de electro-tehnica.

CERINTE

Candidatul trebuie sa corespunda urmatoarelor conditii:
- studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari in tara ;
- persoana serioasa, organizata si cu mult simt de raspundere;
- capacitate rapida de a invata si a se integra in colectivul de lucru;

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului in functie de pregatire si experienta.

Intersofex este una din principalele firme de pe piata echipamentelor pentru service-uri auto, oferind o gama completa de servicii clientilor firmei: consultanta, vanzare, montaj, reparatii, intretinere.
Firma este organizata in 3 departamente: Departamentul echipamente pentru service, Departamentul porti sectionale, automatizari, pardoseli si sisteme de depozitate si Departamentul sisteme speciale de avertizare acustica si luminoasa.