Montator aparate de aer conditionat

Fresh Air SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- cunostinte frigotehnice ( cunsotinte minime electrice si frigotehnice);
- carnet de conducere categoria B (optional);
- liceul/scoala profesionala cu profil tehnic;
- domiciliul in Bucuresti;
- cu sau fara experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- telefon de serviciu (de la caz la caz);
- prime de Sarbatorile importante (Paste si Craciun);
- bonusuri in functie de calitatea si cantitatea - activitatii desfasurate.

Suntem distribuitori exclusivi pentru lideri mondiali in echipament de: incalzire, aer conditionat, ventilatii, perdele si filtre de aer, umidificare, refrigerare, echipament specializat pentru piscine, climatizare pentru echipamente de telefonie, accesorii. Suntem specialisti in proiectarea, furnizarea, instalarea si intretinerea acestor echipamente. Avem peste 100 de dealeri in toata Romania si Republica Moldova.