MODERATOR FOCUS GRUP

MEDNET MARKETING RESEARCH CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectarea ghidului de focus-grup si a ghidului de interviu;
- Moderarea focus-grupurilor;
- Analiza datelor si realizarea raportului de cercetare.

CERINTE

- Absolvent Psihologie sau Sociologie;
- Experienta in moderare;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant;
- Salariu atractiv, abonament medical, prime, participari la seminarii si conferinte, cursuri de formare profesionala.

Mednet Marketing Research Center este o companie privata romaneasca care reuneste specialisti cu o bogata experienta individuala (peste 15 ani in domeniu). Firma Mednet Marketing Research Center dispune de un sediu si o infrastructura la nivel european, echipa sa fiind una tanara, dinamica si profesionista. Mednet Marketing Research Center este membru ESOMAR (The World Association for Research Professionals) si SORMA (Societatea Romana de Marketing si Cercetarea Opiniei Publice). Suntem o companie de succes si asteaptam in echipa noastra oameni de succes!