Modele, Hostess

ActStart.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fashion, Advertising, Televiziune, Teatru, Film
ActStart se adreseaza tuturor artistilor profesionisti sau amatori, artistilor in devenire si aspirantilor din lumea showbiz-ului Modele, Figuranti, Copii, MC, Hostess, Actori Amatori, Prezentatori
ActStart.ro va fi practic instrumentul care va realiza legatura intr-un mod rapid si eficient printr-o simpla conexiune la internet intre artisti si regizori, artisti si producatori, actori si directori de casting/agentii.

ActStart realizeaza fiecarui artist un profil la standarde internationale impuse si cerute de industrie. Acest profil va creea fiecarui artist o mai mare vizibilitate si va fi o expresie reala a potentialului si a performantelor sale artistice

CERINTE

Profilul amodelului se va realiza de catre ActStart
a. Fotografii/ Headshots
b. Date de contact
c. Date fizice si fizionomice
d. CV/ Experienta artistica in Teatru, Film, Televiziune, Advertising
e. Skills - limbi straine
f. Links - legaturi catre website-ul sau blogul actorului.
g. Multimedia- probe de voce - voice overs - si/sau imagini video denumite show reel.

BENEFICII OFERITE

Directorul ActorStart faciliteaza tuturor regizorilor si producatorilor romani, oricarei agentii de casting sau case de productie accesarea profilurilor actorilor care se inscriu in tipologiile si au caracteristicile dorite.
Artistul poate sa vizualizeze si sa aplice la castingurile organizate de Producatori pe ActStart.ro
Pentru mai multe detalii, simona@actorstart.ro sau pe www.actstart.ro

Directorul ActStart faciliteaza tuturor regizorilor si producatorilor romani, oricarei agentii de casting sau case de productie accesarea profilurilor actorilor care se inscriu in tipologiile si au caracteristicile dorite.