Mobile Software Developer

DIGITAIR SERVICII INFORMATICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

DigitAIR angajează dezvoltatori de software pentru platformele mobile - iOS şi Android.
Dacă doriţi să contribuiţi la următorul proiect de succes al companiei noastre, să pășiți în era post-PC sau pur şi simplu sunteţi pasionaţi de software şi gadget-uri, aplicaţi pentru acest job. Puteţi avea astfel oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic, orientat spre viitor

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să aiba experienţă de minim 2 ani în dezvoltarea de software. Experienţă cu sistemele de operare iOS sau Android reprezintă un plus.
Candidaţii trebuie să demonstreze abilităţi în utilizarea limbajelor de programare C++ sau Java, cunoştinţe din domeniul algoritmilor, precum şi pasiune pentru tehnologiile noi.

DigitAIR este o companie dinamică, orientată către tehnologiile de viitor. Cu experienţă de peste 7 ani în dezvoltare de software pentru dispozitivele mobile, cu experienţă în colaborarea cu marii operatori de telefonie mobilă, dar şi cu producătorii de dispozitive, DigitAIR este mediul ideal pentru persoanele pasionate de gadget-uri şi tehnologie.