Mobile Developer (iOS,Android)

iWeb Creative

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal este o persoană perseverentă, cunoscătoare a limbii engleze, capabilă să lucreze în echipă, fie interacţionând direct cu colegii, fie virtual.

Colaborare: Full-Time sau Project Based

Suntem interesaţi să se poată integra uşor într-un mediu profesional de lucru. Acceptăm solutii diverse, creative și inovative în condiţiile în care acestea duc către îndeplinirea obiectivelor.

CERINTE

Aptitudini necesare
• Cunostinte avansate de programare orientata pe obiecte – minim 2 ani de experienţă
• Experienţă de lucru cu baze de date – minim 1 an experienţă

Aptitudini care reprezintă un avantaj
• Experiență programare in Obj C
• Experiență programare in Java
• Cunoasterea SDK-ului iOS
• Aplicatii iOS dezvoltate anterior
• Aplicatii Android dezvoltate anterior

BENEFICII OFERITE

Lucrul cu echipamente Apple/Android
• Training specializat
• Deplasari in străinătate
• Echipă tânără de specialişti, dinamică şi creativă
• Program flexibil
• Salariu atractiv si bonusuri
• Oportunități de dezvoltare profesională și certificări

Suntem o agentie cu o indelungata experienta care ofera servicii profesionale de web development.