MISS STAR DE WEEKEND ATOMIC TV

Pole Position Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preselectie de concurente pentru Concursul Miss StarDeWeekend Atomic TV din orasul tau ce face parte din Caravana StarDeWeekend - Atomic TV. Daca vei fi selectata vei participa la concursul Miss StarDeWeekend Atomic TV din orasul tau si daca vei castiga unul din primele 3 locuri vei participa la finala pe zona in care se afla judetul tau iar daca vei iesi castigatoare pe unul din primele 3 locuri vei participa la finala Miss Atomic Romania
- Acest anunt este valabil pentru toata tara.

CERINTE

- Tinere cu aspect fizic placut care doresc sa participe la un concurs de Miss Local/Zonal/National

BENEFICII OFERITE

- Castiga un contract pe un an de zile ca prezentatoare in propria emisiune cu un salariu lunar de 1000 de euro si numeroase alte premii (posibil si un autoturism).

Productie tv, publicitate, advertising, design, PR, organizare evenimente, modeling, casting & promovare de imagine