Metropolis Studio angajeaza Coordonator Proiect (cod CP) si Responsabil Aprovizionare (cod RA)

Metropolis Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Coordonator Proiect (cod CP):

- Previzionarea, organizarea si coordonarea resurselor logistice, financiare si umane aferente proiectelor alocate;
- Planificarea si urmarirea evolutiei proiectelor si respectarea termenelor stabilite;
- Urmarirea derularii aproviozionarii pentru proiectele in derulare.

Pentru Responsabil Aprovizionare (cod RA):

- Coordonarea relatiei cu furnizorii;
- Analiza furnizorilor si actualizarea bazei de date;
- Urmarirea derularii comenzilor/contractelor: livrari, reclamatii;
- Negocierea contractelor cu furnizorii;
- Urmarire stocuri produse;
- Intocmire rapoarte.

Va rugam sa mentionati codul pozitiei pentru care aplicati.

CERINTE

- Experienta in achizitii sau logistica;
- Foarte bune cunostinte de MS Office, corespondenta comerciala;
- Studiile superioare constituie avantaj.

- Experienta pe un post similar;
- Cunostinte de MS Office, eventual cunostinte Wizcount – modulul de gestiune de stoc;

Pentru toti candidatii:
- Cautam persoane dinamice si comunicative, cu foarte bune abilitati de organizare si planificare;
- Atitudine pozitiva, capacitate rapida de integrare in echipa;
- Seriozitate.

Studio de arhitectura complexa si design, oferind servicii integrate de dezvoltare conceptuala, proiectare si executie, motivat de lucrari de anvergura, isi mareste echipa.
Toti candidatii trebuie sa demonstreze spirit de echipa, putere de munca si seriozitate, bazate pe o structura de gandire creativa.

Date contact:

www.metropolis-studio.ro
Strada Academiei, Nr. 39-41,
Et. 5, Sect. 1, Bucuresti