Metrolog Verificator

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de efectuarea verificarilor metrologice in domeniile cu autorizatie valabila;
- Raspunde de operarea corecta a echipamentelor si dispozitivelor in acord cu procedurile de operare ale acestora;
- Raspunde pentru corectitudinea verificarilor metrologice;
raspunde de respectarea legalitatii in domeniul metrologiei.

CERINTE

- Studii de specialitate de metrologie preferabil universitare Institutul Politehnica Bucuresti Facultatea de Telecomunicatii sau Electrotehnica, Univ Bucuresti Facultatea de Fizica, Colegiul de metrologie sau inginerie specializarea metrologie defectoscopie
Perimis conducere cat B, ideal BCE

- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj (in domeniul Oil&Gas);
- Cunostinte generale de reguli metrologice;
- Cunostinte de norme/ standarde de calitate in vigoare (ISO 17025, etc.);
- Autorizatie valabila pentru efectuarea urmatoarelor verificari metrologice asupra mijloacelor de masurare de mai jos:
- calculatoare de debit;
- contoare pentru lichide altele decat apa;
- termorezistente;
- traductoare de presiune;
- sisteme de masura.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonusuri pentru atingerea obiectivelor.

DESCRIEREA FIRMEI

Add Value Serv
Expertiza in recrutare, training si consultanta.

Lucram pentru companii determinate sa fie in top 3 in domeniul lor de activitate prin calitatea angajatilor recrutati, prin trainingurile oferite angajatilor existenti, si prin remodelarea politicilor comerciale, de marketing si financiare, companii care se bazeaza pe un management performant si pe motivarea corespunzatoare a angajatilor realizand o retentie pe termen lung prin sustinerea dezvoltarii profesionale. Cautam in permanenta profesionisti si \"tinere sperante\" pentru domenii precum:
- servicii medicale (medici, asistente medicale etc.)
- proiectare in constructii pe proiecte mari (arhitecti, ingineri constructori, project manageri, directori de investitii etc.)
- agribusiness (productie, marketing, vanzari, ferme etc.)
- FMCG (vanzari, marketing etc.)
- consultanta in obtinerea de fonduri structurale
- manageri dornici si capabili sa faca fata unor provocari de business
- oameni de vanzari care stiu sa faca diferenta in piata