Merchendiser - vanzator standuri (insule) in Mall si centre comerciale - part time/ full time

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In marile centre comerciale, in locatii specializate gen Muzeul satului sau Palatul copiilor exista in zonele centrale standuri cu diverse produse . In perioada Martisorului si nu numai se vor face mult mai multe astfel de insule cu vanzare.

Cautam tineri ambitiosi , tinere ambitioase care vor sa invete si sa castige un venit frumos.

- perioada martisorului
- vor prezenta si vor vinde :
-- bijuterii facute manual de provenienta : Romania, India, China
-- gentutze facute manual
-- produse parafarmaceutice de calitate - in mare proportie naturale
-- martisoare - facute manual sau nu.

CERINTE

- Persoana responsabila;
-Cu excelente abilitati de comunicare;
- Dinamica si eficienta
- Prezenta fizica placuta;
- Usurinta in efectuarea calculelor matematice;
- Indemanare;
- Seriozitate;
- Corectitudine;
- Spirit de observatie;
- Tinuta impecabila.

BENEFICII OFERITE

plata pe zi - 50 RON

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...