MERCHENDISER

PROMOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientilor in magazin, aranjarea marfurilor in stand si ofertarea produselor comercializate de firma noastra in supermarketurile din Bucuresti: Cora Lujerului, Brico Chiajna, Brico Orhideea si Chiajna si Brasov.

CERINTE

Candidatul ideal pentru a lucra in firma noastra pe acest post ar trebui sa aiba:
- minim studii medii
- abilitati de comunicare
- simt estetic
- experienta de lucru pe un post similar, constituie avantaj
- dispus(a) a lucra de luni pana vineri intre orele 10-18 si sambata 9-13.

Firma S.C. PROMOD S.R.L., prezent¿ pe piaţa românească din anul 1995, este unul dintre cei mai importanţi comercianţi din domeniul instalaţiilor electrice şi a decoraţiunilor.

In prezent datorita dezvoltarii sustinute, firma cauta personal motivat si pregatit pentru largirea si intarirea echipei.

Candidatilor selectati li se ofera posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru modern, provocator, intr-o atmosfera colegiala. Ei isi vor putea dezvolta pregatirea profesionala si valorifica cunostintele si potentialul in cadrul unei echipe care urmareste cresterea performantei si eficientei.