Merchendiser

GBP PRO CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul face parte din departamentul vanzari-conturi speciale, iar ocupantii vor activa in mari supermarket-uri (program 8 ore), trebuind sa desfasoare urmatoarele activitati:

- Mercantizare - expunerea corespunzatoare a produselor la raft, aprovizionarea si supravegherea stocului
- Informarea consumatorilor asupra produselor comercializate
- Promovare si sampling produse; activitatea de promovare a produselor aflate in promotie
- monitorizarea pietii

CERINTE

- Minim studii medii
- Persoana comunicativa si inteligenta
- Persuasiune
- Dorinta de afirmare, seriozitate
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Abilitati deosebite de comunicare
- Politete naturala, ambitie, deschidere spre nou

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

NUMAI CANDIDATII SELECTATI VOR FI CONTACTATI!

Clientul GBP PRO CONSULTING este o firma cu capital privat romanesc (aprox. 300 angajati), avand ca obiect de activitate productia de preparate din carne/mezeluri.