MERCHENDISER

GBP PRO CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mercantizare: expunerea corespunzatoare a produselor la raft, aprovizionarea si supravegherea stocului;
- informarea consumatorilor asupra produselor comercializate;
- promovare produse: activitatea de promovare a produselor aflate in promotie;
- monitorizarea pietei;
- respectarea prevederilor si a reglementarilor interne.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Persoana comunicativa si inteligenta;
- Persuasiune;
- Dorinta de afirmare, seriozitate;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Abilitati deosebite de comunicare;
- Politete naturala, ambitie, deschidere spre nou.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motiovant, care se va discuta pe parcursul procesului de recrutare.

- Posibilitatea de promovare in cadrul firmei.

- Numai candidatii selectati vor fi contactati!

Clientul GBP PRO CONSULTING este o firma cu capital privat romanesc (aprox. 300 angajati), avand ca obiect de activitate productia de preparate din carne.