Merchandiseri (pentru promovarea produselor companiei si impulsionarea vanzarilor in cadrul hypermarketurilor)

ROMANEL INT\'L GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Duce la indeplinire orice sarcina legata de actiunile de merchandising
- Ofera informatii clientilor la rafturile hypermarketurilor despre produselor companiei
- Asigura o cat mai buna aranjare a produselor la raft
- Face rapoarte cu privire la gradul de acoperire cu marfa a magazinului
- Informeaza vanzatorii magazinelor despre caracteristicile produselor
- Studiaza la cerere pozitia unor produse noi (vis-a-vis de caracteristici si preturi)

CERINTE

- Persoana dinamica, cu experienta in vanzari
- Capacitate de organizare, seriozitate,
- Atitudine pozitiva si putere de convingere
- Disponibilitate program prelungit
- Excelente abilitati de comunicare
- Spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana dinamica si doresti sa te alaturi unei echipe pe masura, iti putem oferi posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un mediu profesional performant, alaturi de un pachet salarial atractiv si beneficii competitive.

Companie internationala care importa, distribuie si comercializeaza electronice si electrocasnice.