MERCHANDISER RETELE SELGROS, CARREFOUR SI CORA ¿ BUCURESTI ¿ Part Time

I.D. Sarrieri Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea disponibilitatii la raft si a vizibilitatii produselor Sarrieri
- Aplicarea conceptelor de expunere a produselor agreate de companie
- Stabilirea si mentinerea unor relatii foarte bune cu managerii de raion
- Monitorizarea calitatii produselor ce sunt implementate in spatiile de vanzare (ambalare corespunzatoare)
- Sesizarea eventualelor deficiente/probleme managerilor de raion si persoanelor responsabile de acest sector de la nivelul companiei
- Monitorizarea preturilor atat ca nivel cat si ca mod de afisare
- Intocmirea unor rapoarte zilnice, lunare, trimestriale.

Postul este in regim PART TIME (2 zile pe saptamana).

CERINTE

- dinamism
- abilitati excelente de comunicare
- spirit de observatie si initiativa
- optimism, rezistenta la stres
- permis conducere categ B (abilitati reale de conducere auto)
- disponibilitate imediata

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Bine cunoscut producator de lenjerie de lux, cu o retea de distributie in dezvoltare in intreaga lume, cauta cei mai buni candidati pentru a se alatura echipei I.D. Sarrieri !