Merchandiser PFA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CLIENTULUI existente in depozitele magazinului;
•Sa anunte seful de raion in cazul lipsei unor produse din stoc pentru a emite comanda, iar daca problema nu se rezolva, sa anunte seful direct;
• Sa verifice aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct;
• Sa verifice termenele de valabilitate ale produselor si sa le expuna in functie de termene ( FIFO )
• Sa controleze zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;
• Sa asigure o legatura permanenta cu seful direct, in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” sau “suprastoc”.
• Sa respecte programul de lucru si sa anunte din timp parasirea locului de munca, din diverse motive, in timpul programului;
• Sa respecte normele de protectie a muncii si regulile existente in magazinul in care isi desfasoara activitatea;
• Sa intocmeasca raportul saptamanal si sa-l trimita la timp, in ziua convenita;
• Sa respecte prevederile Regulamentului Intern in vigoare, procedurile de lucru aplicabile in societate si instructiunile primite de la superiori;

CERINTE

• PFA;
•experienta in vanzari, merchandising;

BENEFICII OFERITE

•se negociaza la interviu