MERCHANDISER ( PENTRU MAGAZINELE DIN AFARA BUCURESTIULUI)

MY WAY CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru magazinele aflate in afara Bucurestiului, deplasarile facandu-se cu soferii distribuitori.

- promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare, in magazine
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei si ale clientilor companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- negiciaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- raspunde de buna derulare a activitatii promoter-ilor
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin.

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere;
- abilitati organizatorice;
- capabil sa lucreze in echipa;
- experienta ¿ minim 6 luni (pe un post similar sau in vanzari);
- disponibilitate deplasari.

BENEFICII OFERITE

- salariu este de 700 RON (net), orele suplimentare se platesc separat;
- se ofera bonusuri in perioada promotiilor;
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei;
- diurne, cazare daca este cazul

MY WAY CONSULTING, agentie acreditata de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea de personal pentru piata interna a fortei de munca.In momentul de fata recrutam candidati pentru clientul nostru, TOTAL TRADING OFFICE firma ce are ca obiect de activitate import si comert cu jucarii si articole de papetarie pentru copii.