Merchandiser

TGVHolding SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveza produsele clientilor companiei sau produsele companiei angajatoare,in magazine
-realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
-dispune produsele companiei si clientilor companiei pe rafturi,in conformitate cu accordul incheiat
-negociaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
-coordoneaza activitatea de promovare in magazine
-raspunde de buna derulare a activitatii promoteri-lor
-monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
-mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin

CERINTE

-aptitudini de comunicare si negociere
-abilitati organizatorice
-capabil sa lucreze in echipa

BENEFICII OFERITE

-salariu se negociaza in functie de experienta
-se ofera bonusuri in perioada promotiilor
-se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de distributie nationala