Merchandiser

FMCG Marketing & Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si mercantizarea produselor/brandurilor pe care compania le reprezinta;
Implementarea si mentinerea standardelor de merchandising;
Asigurarea disponibilitatii produselor in spatiile de vanzare in acord cu planogramele agreate;
Controlul nivelului de stoc al clientilor si distribuitorilor in scopul evitarii situatiilor de OOS;
Intocmirea rapoartelor zilnice, saptamanale si lunare;
Respectarea cu strictete a programului de activitate agreat.

CERINTE

Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;
Minim studii medii;
Persoana serioasa, organizata si constiincioasa;
Sociabilitate, capacitate de lucru in echipa.

Puteti trimite CV-ul dumneavoastra si la hr@fmcgmanagement.ro

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonuri de masa
Training de specialitate

FMCG Marketing & Distributie este o companie cu capital romanesc, aflata in continua dezvoltare, avand o vasta experienta in managementul si administrarea vanzarilor, precum si in servicii de mercantizare si sampling ceea ce asigura succesul partenerilor nostri.
Echipa FMCG Marketing & Distributie are avantajul acoperirii nationale si al performantei la nivelul fiecarei divizii.
FMCG Marketing & Distributie asigura in prezent servicii de merchandising pentru Ursus Breweries, Panfoods Romania (cafeaua solubila Amigo), Zarea SA, Pambac, Matra Int. S.R.L., Romkuvert, Farmec S.A.
Puteti afla mai multe informatii despre noi accesand site-ul www.fmcgmanagement.ro.