MERCHANDISER (2 posturi)

SC ADESGO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura disponibilitatea produselor in spatiile de vanzare
- Pozitioneaza produsele in functie de planograme si de spatiul aferent
- Gestioneaza stocul de produse
- Monitorizeaza vanzarile si ia comenzi in functie de stoc
- Interactioneaza cu clientii si ofera informatii despre anumite produse
- Reprezinta imaginea produsului promovat (Diamond by Adesgo)
- Ofera materiale promotionale
- Completeaza rapoartele cerute catre superiori
- E implicat,responsabil,amabil, mentine o buna relatie cu oamenii din magazinele in care isi desfasoara activitatea.

CERINTE

-persoane cu experienta in vanzari minim 3 ani
-capacitate de relationare
-posesori obligatoriu de permis cat. B cu experienta in Bucuresti mai mare de 1 an
-domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

-Salariul oferit este de 800 ron net + commision din vanzari
-masina si telefon de serviciu full time
-bonuri de masa
-ratie lunara ciorapi
-prima de vacanta in conditiile prevazute de CCM in vigoare la nivel de unitate

DESCRIEREA FIRMEI

www.adesgo.ro