MERCHANDISER

GREEN NET SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-se asigura de prezenta tuturor produselor la raft in toate farmaciile care intra in sfera lui de atributii;
-se ocupa de aranjarea pe raft a produselor, respectand criteriile de vizibilitate cerute de firma;
-verifica preturile la raft;
-verifica stocurile de produse existente in farmaciile alocate;
-se asigura de existenta in magazine a diverselor materiale promotionale;
-monitorizeaza activitatea concurentei;
-raporteaza activitatea desfasurata catre seful ierarhic superior;

CERINTE

-minim studii medii;
-experienta minim 6 luni in domeniul vanzarilor (experienta anterioara cu farmacii constituie avantaj);
-excelente abilitati de comunicare;
-meticulozitate, atentie la detalii;
-capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
-initiativa si perseverenta;
-seriozitate, simt de raspundere.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv;
-posibilitati de promovare si de formare profesionala.

Lansata cu sapte ani in urma, Green Net este specializata in import si distributie de produse cosmetice/ dermato-cosmetice, produse naturiste/ suplimenti nutritivi si parafarmaceutice ale unor game varf de lance in pietele internationale de provenienta. Green Net si-a dobandit recunoasterea locala ca si distribuitor, dar si pe plan international ca reprezentant a unor marci importante, datorita rolului sau de gestionar al relatiei producator – retailer – consumator final si datorita rezultatelor sale si a stilului sau antreprenorial.
Green Net a devenit unul dintre cei mai importanti distribuitori pentru cateva din marcile europene de succes:
- Aboca, Esi, Bottega Verde, Bios Line, Foltene, Selsun, Fresh & Clean, Programme Solaire, Sisma, Solidea, Ben Ped – Italia, Skincode – Elvetia, Lineance – Franta, Erba Vita - San Marino.
GREEN NET SA este o companie membra a grupului FARMEXIM - HELPNET - GREEN NET.