MERCHANDISER

Loulis SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei in magazine
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii magazinelor
- coordoneaza activitatea de promovare in magazine
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- evitarea aglomeratiei la raft

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza ¿ minim nivel mediu
- studii medii
- experienta ¿ minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari)

BENEFICII OFERITE

- se ofera pachet salarial atractiv si bonusuri

In Grecia, Loulis Group este liderul de necontestat al pietei de morarit, cu o traditie de 220 de ani in acest domrniu. Strategia de extindere in zona Balcanilor ne-a permis sa ne intarim pozitia de lider si sa crestem constant cifra de afaceri a grupului. Romania ocupa un loc deosebit in cadrul acestei politici de dezvoltare, fiind o piata cu potential si o tara pasnica, prietenoasa. Vrem sa oferim consumatorilor romani cele mai bune produse, de aceea am lansat un nou complex Loulis, care respecta toate standardele de calitate ale grupului
In prezent Loulis Romania detine, conform estimarilor companiei, o cota de piata de peste 50% in Bucuresti si 15% la nivel national pentru aceasta categorie de produse.