Sofer protocol

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce un autoturism clasa business
- Desfasoara curse in Bucuresti si imprejurimi
- Preia pasageri de la locatii comunicate inclusiv aeroport
- Asista pasagerii la acomodarea in autoturism, preia bagajele acestora (responsabilitiati protocol)
- Raspunde tuturor intrebarilor legate de traseu, destinatie, obiective
- Tine legatura cu dispeceratul si completeaza formulare specifice activitatii
- Mentine curatenia autoturismului

CERINTE

- Organizat, punctual, perseverent,serios, orientat catre nevoile clientului
- Vechime permis auto cat. B minim 3 ani
- Bun cunoscator al traficului din Bucuresti (strazi, zone, cartiere, rute alternative etc.)
- Cunostinte de limba engleza cel putin la nivel conversational
- Minime cunostinte tehnice auto

BENEFICII OFERITE

- salariul 2000 ron net
- bonuri de masa
- - se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- aplicantii trebuie sa aiba domiciliu stabil in bucuresti