Merchandiser

Omnicom 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura aprovizionarea permanenta cu produsele din portofoliu ;
Amplaseaza materialele de tip POSM in magazinele distribuitorilor intr-o pozitie cat mai vizibila, obtine o pozitie dominanta a produselor la raft;
Urmareste dimensionarea optima a comenzilor;
Se implica in procesul de vanzare, recomanda produsele catre consumatori;
Verifica existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre produsul expus spre vanzare si eticheta magazinului;
Mentine si construieste relatii profesioniste cu distribuitorii din zona alocata.

CERINTE

• Abilitati comunicare si spirit de observatie.
• Atentie la detalii si meticulozitate.
• Abilitati de merchandising;
• Orientare catre client, atitudine pozitiva, de relationare si lucru in echipa;
• Cunostinte de operare PC

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Oportunitati de dezvoltare de cariera in cadrul companiei;
• O echipa tanara si dinamica;
• Sansa de a gusta din succesul unui lider de piata.

Firma OMNICOM 2000 este importator si distribuitor de cristal de Bohemia.