Merchandieser

SC VISUAL FAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program 4 ore / zi (15 -19)
- Promoveaza imaginea si produsele companiei.
- Asigura vizibilitatea produselor pe raft si afiseaza materialele promotionale
- Distribuie materiale publicitare si promotionale:afise, pliante, etc.
- Verificarea stocurilor de marfa existente in locatii.
- Stabileste si mentine relatii bune cu clientii, consiliaza clientii pentru achizitionarea de produse electronice si electrocasnice.
- Evalueaza cerintele pietii.
- Participarea la promotiile organizate de companie.
- Intocmeste si transmite rapoarte de activitate.
- Activitatea se desfasoara in cadrul unor hipermarketuri

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Automotivare si spirit de invingator
- Disponibilitatea de a lucra dupa un program flexibil
- Experienta in merchandising, vanzare, promovare
- Dinamism, initiativa, spirit de observatie, atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, program de lucru redus (4 ore / zi)