MENAJERA BIROURI

HK IMPEX 97 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in incinta COMPLEX FORTUNA,sector 4(BERCENI);

ATRIBUTII PRINCIPALE:
-titularul postului trebuie sa mentina curatenia si ordinea in incintele care ii sunt alocate(aspirare,maturare,curatare,lustruire,spalare);

-sa gateasca(daca este necesar)

-sa participe la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare cu materiale destinate curateniei

CERINTE

Cerinte
*minim 10 clase;
*persoana onesta, energica, amabila, serioasa, punctuala, responsabila

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
salariu motivant, bonusuri, tichete de masa;

Societatea noastra, cu o prezenta de peste 10 ani pe piata interna, este unic importator si distribuitor al produselor RCO. Printre produsele comercializate se numara o gama impresionanta de articole sport, jucarii din plus, camping si articole plaja. Prezenta noastra este asigurata printr-o retea proprie de distributie la nivel national cat si prin intermediul unei bune colaborari cu cele mai mari si importante retele de hipermarketuri din Romania: Carrefour, Cora, Auchan,Selgros, Real,Metro. Daca oferta noastra va surade ca viitor, asteptam sa aplicati pentru postul disponibil, mentionand ca vor fi contactate doar persoanele care intrunesc calitatile si aptitudinile necesare job-ului.