Menajera

Isra Center Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Isra Center Marketing Research, angajeaza menajera (femeie de serviciu).
Programul este de 2-4 h/ zi (part-time), pentru o perioada nedeterminata.
Compania ofera conditii de lucru deosebite : Program flexibil

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in domeniu constituie un avantaj:
- Responsabilitate si seriozitate;
- Spirit de organizare;
- Eficienta la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial avantajos;
-Toate conditiile de munca asigurate.

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.
www.isracenter.com