Menajera

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Curatenie, calcat, spalat si in grija 2 bunici in timpul zilei ( Nu necesita ingrijiri speciale, doar urmarire in cazul in care s-ar intampla ceva)

Program 24-24 O zi se lucreaza una libera de la ora 7

Are camera amenajata unde doarme in timpul noptii (vila se afla in zona Nordului)

CERINTE

Doamna, de preferabil cu copii

domiciliu: Preferabil Bucuresti sau aproape de Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Salariu 750 Brut +prime+bonuri de masa

In functie de performante salariul se negociaza.

Angajare cu contract de munca perioada determinata de 3 luni ca o perioada de proba dupa care se prelungeste la nedeterminata

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.