Medici specialisti - Multinationala de Renume - Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Examineaza bolnavii, stabileste diagnosticul si indica tratamentul adecvat;
- Decide asupra investigatiilor ce trebuie realizate pentru fiecare caz in parte;
- Aplica normele de etica si deontologie profesionala;
- Respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne;
- Intocmeste fisa de consultatie pentru fiecare pacient in parte;
- Consemneaza datele referitoare la consultatia acordata in registrul de consultatii.

CERINTE

- Studii de specialitate in domeniu;
- Cunostinte medicale solide;
- Examen de specialitate promovat;
- Certificat de membru al Colegiului Medicilor;
- Atestat competente;
- Capacitatea de a lucra in echipa;
- Bune abilitati de comunicare;
- Orientare catre pacient.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o companie de prestigiu alaturi de o echipa profesionista
- Sanse reale de dezvoltare a carierei
- Conditii de lucru la standarde internationale
- Loc de munca stabil
- Aprecierea experientei si rezultatelor
- Toti candidatii beneficiaza de confidentialitatea absoluta a aplicarii.

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management cu o experienta bogata in domeniul recrutarii. Actionam in domenii precum marketing si strategie, performanta proceselor si managementul strategic al resurselor umane.

Clientul nostru este o companie multinationala din domeniu serviciilor medicale, lider pe piata de servicii medicale private, cu peste 50 centre medicale in toata Europa. Posturile pentru care recrutam sunt posturi de medici specialisti cardiologi, oftalmologi, pediatri, ginecologi, dermatologi, endocrinologi, radiologi, de urgenta, reumatologi, pneumologi, de medicina muncii, fizioterapeuti si generalisti pentru un nou centru medical din Bucuresti.

Biroul iQuest din Bucuresti a fost creat in anul 2000 dintr-o echipa de consultanti proveniti din firme multinationale de consultanta. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adauga o divizie de dezvoltare software cu sedii la Budapesta, Cluj-Napoca, Brasov, Bucuresti si Frankfurt.