medici radiologi Norvegia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectueaza 23000 investigaţii pe an
• ultrasunete
• C.T.
• MamografiE
• Razele X
• RMN

CERINTE

Limba engleza
Experienta
Sa aiba o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila

BENEFICII OFERITE

Condiţiile de muncă

• 5 săptămâni concediu plătit pe an (după primul an)
• Programul normal de lucru 07:30-15:00
• 4 luni de concediu plătit, de formare profesională la fiecare 5 ani
• Perioada de proba este de 6 luni
• Perioada de preaviz / demisie: 1 sau 3 luni, în funcţie de durata de angajare
• Relocarea / cheltuieli in caz de mutare: Sunt negociate,de obicei rambursate
• Sistemului de Pensii (66% din salariul de pensii)
• salariul integral pe timpul bolii
• 14 de zile pe an pentru congrese etc plătite de spital (inclus salariul complet)

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.