Medici cu competente de medicina alternativa si/ sau complementara

trisanmedical

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza proceduri de diagnosticare si terapie cu aparate de biorezonanta tip SCIO
-efectueaza si alte proceduri terapeutice (in functie de competente), acupunctura/ medicina naturista/ homeopatie/ altele
-integreaza cauzele bolii (evalueaza componentele fizice, mentale), considera o abordare terapeutica complexa pentru obtinerea unui organism sanatos.

CERINTE

-detine minim 2 competente de medicina alternativa, din care una este biorezonanta (diagnostic si tratament prin aparat SCIO).
-practica alte metode de terapie asociat biorezonantei (acupunctura poate fi considerata un avantaj).

BENEFICII OFERITE

-se discuta la interviu

Clinica Trisan ofera servicii complexe de terapie alternativa (diagnosticare si terapie cu biorezonanta, acupunctura, fitoterapie, homeopatie, medicina naturista, psihoterapie, bowtech, corectare posturala) cu obiectivul imbunatatirii starii noastre de sanatate.
Contribuim integrat la identificarea si tratarea problemelor si cauzelor care ne slabesc sanatatea fizica si psihica, urmarim obtinerea sanatatii corpului, a mintii si a sufletului astfel incat sa costruim
un organism mai sanatos, pentru o viata plina de entuziasm si vitalitate.