Medical Trainer - Bucuresti pentru Vichy

EXPAND HEALTH ROMANIA - pharmexx group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si sustinerea de prezentari de produse, participarea la evenimente specifice domeniului
- Promovare produse dermato-cosmetice catre medici dermatologi si catre farmacii.
- Mentinerea si largirea portofoliului de clienti.
- Raportarea activitatii desfasurate

CERINTE

- Absolvent de studii superioare (studiile medicale sau conexe reprezinta avantaj)
- Experienta in realizarea si sustinerea de prezentari/traininguri
- Experienta de minim un 1 an in promovarea medicala reprezinta avantaj
- Experienta de lucru cu medicii dermatologi reprezinta avantaj
- Excelente abilitati de relationare si comunicare
- Persoana dinamica, sociabila, responsabila, cu bune abilitati organizatorice
- Limba engleza nivel avansat
- Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- pachet salarial motivant plus bonusuri la atingerea targetului
- training initial
- instrumente de lucru (masina, telefon mobil, laptop)

Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania - pharmexx group, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza Medical Trainer, Bucuresti pentru Vichy.