Medical Sales Representative- pharmaceutical products

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea unui important brand de suplimente nutritive si produse cosmetice. Producator de top in domeniul parafarmaceutic cu prezenta la nivel international.

Minim 2-3 ani experienta in vanzare catre medici si lanturile de farmacii;
Cunostinte solide vizand biochimia/biotehnologiile- reprezinta un real avantaj;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Contacte active in domeniu medical/farmaceutic;
Experienta in vanzare produse cosmetice, suplimente si produse parafarmaceutice- reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari in Bucuresti si in tara;
Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor, dorinta de autodepasire.

CERINTE

Indeplinirea sarcinilor si a obiectivelor lunare de vanzare;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile si medicii;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, negocieri contractuale;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Sustinerea de prezentari la medici;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon si traininguri;
Pachet salarial motivant;
Bonusuri anuale in functie de realizari.

Asteptam cv-urile dvs la: cv@qlt.ro; www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.