Medical Representative Genobiosis

Genobiosis

Job expirat

RESPONSABILITATI

GENOBIOSIS – companie medicala internationala inovatoare, lider in domeniul serviciilor si produselor genetice, cauta 2 colegi noi, pentru a se alatura echipei ca reprezentanti medicali.
Ce trebuie sa faci tu pentru noi, viitorul nostru coleg?

CERINTE

• Sa ai experienta in promovarea serviciilor medicale de minimum 2 ani.
• Sa fi un excelent comunicator si negociator
• Sa fi o persoana pozitiva si motivata
• Sa prezinti medicilor si potentialilor clienti directi serviciile pe care le ofera compania noastra
• Sa fi un bun jucator de echipa dar in acelasi timp sa te poti organiza excelent pentru a-ti indeplinii sarcinile individuale
• Sa participi alaturi de ceilalti membrii ai echipei la evenimentele la care participa aceasta (congrese, simpozioane, mese rotunde, etc)
• Sa raportezi sefului tau activitatea ta zilnica, cu rezultatele frumoase pe care le obtii, dar si cu eventualele probleme pe care le intampini.

BENEFICII OFERITE

Ce trebuie sa faca Genobiosis pentru tine, viitorul nostru coleg coleg?
• Sa iti asigure un mediu de lucru placut si atractiv
• Sa iti asigure produse medicale pe care sa le promovezi cu mandrie
• Sa iti asigure training specific pentru serviciile promovate
• Sa iti asigure un salariu foarte bun si un sistem de bonusare si mai bun
• Sa iti asigure toate facilitatile pentru ca tu sa iti desfasori in conditii excelente treaba – masina,laptop, telefon

Daca toate cele de mai sus sunt ok pentru tine, asteptam un CV al tau .

Genobiosis — este o companie medicală de înaltă tehnologie care este lider în domeniul serviciilor genetice. Compania noastră oferă servicii în domeniul geneticii personale și medicale. Misiunea noastră este să oferim clienților acces la informații genetice care să le îmbunătățească calitatea vieții.