Medic Veterinar - Dispecer

FARMASAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor din teren si prezentarea acestora directorilor zonali
- Gestionarea si actualizare permanenta a bazei de date cu privire la clienti si furnizori din Romania si Europa
- Aprovizionarea de la furnizori
- Redactarea, transmiterea si negocierea de oferte, cereri de oferta, contracte comerciale, comenzi etc
- Extinderea portofoliului de clienti si furnizori ai companiei

CERINTE

- Angajam medici veterinari pentru activitati de dispecerat cu experienta obligatoriu minim 3 ani in comercializarea de furaje, premixuri, medicamente, dezinfectanti si alte produse pentru uz veterinar.
- Cautam persoane dinamice, organizate.

Sunt considerate obligatorii:
-Diploma / atestat medic veterinar
-Cunostinte PC (Word Excel, soft grafica, navigare internet)
-Permis conducere categoria B
-Cunostinte cel putin medii (scris, vorbit) de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pachet salarial atractiv (autoturism, telefon mobil, decontare combustibil, salariu de exceptie)

Grup de societati cu un vast domeniu de activitate (productie/comert masa lemnoasa, comert cu cereale, produse farmaceutice de uz veterinar, carne de porc si pasare etc)