Medic Veterinar

PIC Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va raporta Sefului de ferma.
Responsabilitatile sunt in functie de departamentul in care lucreaza. In timp va lucra in toate departamentelele.
- rutina de dimineata (furajare, curatenie)
- asistenta la fatare, procesare purcei
- tratamente, vaccinari
- intarcari, transferuri in alte departamente
- stimulare, depistare estru
- recoltare, procesare material seminal
- insamantari, diagnostic gestatie
- selectie

CERINTE

Dornic sa lucreze intr-o ferma de porci cu animale deosebit de performante, motivat, harnic, istet, flexibil.

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv, posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara si de a aplica cele mai recente tehnologii in domeniu, posibilitati de cazare sau decontarea partiala a transportului avand in vedere ca ferma este situata la 40km de Bucuresti, 2-3 mese pe zi, abonament la o clinica medicala privata si posibilitati de avansare si training.

PIC Romania face parte din grupul international Genus si are ca obiect de activitate producerea si distribuirea de material genetic suin.