Medic Stomatolog

C.M.I. Dr. Burcea Florian

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez medic stomatolog cu experienta intre 2 si 15 ani. Prefer un medic capabil sa preia cu timpul si managementul cabinetului, in schimbul unui comision din incasarile totale ale cabinetului.

CERINTE

- Sa practice meseria cu drag, sa urmareasca intotdeauna calitatea inaintea cantitatii, perfectionist, ordonat, atent la detaliu, serios in ceea ce face dar deschis si vesel in relatia cu pacientii.
- Sa trateze pacientii cu respect si afectiune si sa le arate ca intr-adevar ii pasa de soarta lor.

Astept mesajele celor interesati insotite de C.V. si eventual scrisoare de intentie.

Doar candidatilor selectati li se va raspunde si vor fi invitati la interviu.

Dr. Florian Burcea
Tel: 332 50 18/ 0741 20 80 34/ 0788 167 387

Mijloace de transport: metrou magistrala 2 albastra, tramvaie 11, 34, 1, 17, autobuze 312, 313, s.a.

BENEFICII OFERITE

- Colectiv tanar, mediu de munca relaxant, propice dezvoltarii profesionale si personale in care se acorda importanta umanismului din noi toti, personal sanitar sau pacienti.
- Veti gasi si flexibilitate si strictete, in functie de caz.
- Fiecare caz sau problema se trateaza personalizat.

DESCRIEREA FIRMEI

Cabinet Stomatologic
Cabinetul se afla situat langa P-ta Sudului intr-o zona foarte traficata. (aproape zilnic intra pacienti noi in cabinet). Intra in medie pe luna pe o singura tura (6 ore pe zi, 5 zile pe saptamana) in jur de 25 de pacienti noi.
Ofer conditii foarte placute si relaxante de colaborare.
Asadar se pot castiga usor (fara sa ai parte neaparat de lucrari foarte mari) 21 de milioane lei vechi/luna lucrand 5 zile pe saptamana. (totul depinde insa de profesionalismul d-voastra si maniera de abordare a pacientilor). Un adevarat profesionist pasionat de munca sa si care isi arata afectiunea si grija fata de pacientii sai castiga insa peste 1000 euro/luna.