Medic Specialist Oftalmologie

S.C. CLINICA ROMGERMED S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- examineaz¿ bolnavii, stabile¿te diagnosticul folosind mijloacele din dotare.
- indic¿ sau, dup¿ caz, furnizeaza tratamentul adecvat.
- respecta si aplica normele de etica profesionala si deontologie medicala;
- respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale;
intocmeste fisa de consultatie ptr. fiecare pacient in parte;
- consemneaza datele referitoare la consultatia acordata in registrul de consultatii

CERINTE

- medic specialist oftalmologie
- autorizatie practica (parafa)
- persoana bine organizata
- bune abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

- Salariul si alte beneficii se vor negocia in functie de abilitatile si experienta profesionala a candidatilor.

Medical Group RomGerMed este singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Medical Group RomGerMed deserveste peste 300 000 de abonati din toata tara grupati in peste 2500 de societati comerciale printre care amintim Carrefour Romania, Electrica Muntenia, Primaria Capitalei, Protocolul de Stat, etc.