MEDIC SPECIALIST MEDICINA DE FAMILIE

UNIFIED MEDICAL SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza consultatii si examene de specialitate in cabinet sau pe teren
- Completeaza fisele de consultatii si formularele in regim CASMB
- Respecta programul de lucru al clinicii
- Respecta Regulamentul de Ordine Interioara al companiei
- Colaboreaza in echipa
- Foloseste mijloacele proprii ale companiei si raspunde de acestea

CERINTE

Candidatul pentru acest post trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Specializare - Medicina de Familie ( poate fi cu sau fara experienta)
- Amabilitate, flexibilitate in program, seriozitate si buna organizare
- Dedicare catre pacient
- Cunosterea limbii engleze ( franceza reprezinta un avantaj)
- Disponibilitate la consultatiile pe teren
- Cunoasterea legislatiei in vigoare cu privire la serviciile de medicina de familie aflate sau nu in contract cu CNAS
- Disponibilitate de a intra in contract cu CASMB
- Se accepta si medici de familie cu lista completa de pacienti

Companie medicala avand capital privat romanesc, formata din personal cu vasta experienta in domeniul medical cat si in cel al managementului sanitar.
Clinica UNIFIED MEDICAL SERVICES ofera servicii medicale complexe , precum: medicina muncii, consultatii de specialitate, analize de laborator, investigatii clinice