MEDIC SPECIALIST LABORATOR

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza activitatea laboratorului de servicii medicale;
- coordoneaza activitatea personalului din cadrul laboratorului;
- examineaza cu atentie produsul biologic sau patologic pentru a stabili corectitudinea recoltarii;
- interpreteaza rezultatele pacientilor;
- verifica calitatea executiei analizelor ;
- se asigura de folosirea in mod corect a aparaturii din dotare, precum si a reactivilor achizitionati de catre laborator.

CERINTE

- experienta in cadrul unui laborator reprezinta avantaj
- autorizatie practica (parafa)
- persoana bine organizata
- bune abilitati de comunicare si relationare

BENEFICII OFERITE

- Pachetul de beneficii se va negocia in functie de abilitatile si experienta profesionala a candidatilor,
- telefon mobil

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.