Medic radiolog / Medic medicina nucleara

Mentor\'s Search

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza interpretarea examinarilor PET/CT si/sau CT
- Comunica cu pacientii inainte si dupa realizarea investigatiilor
- Comunica cu medicii specialisti care recomanda investigatiile
- Participa la evenimentele stiintifice organizate de centrul medical

CERINTE

- Medic specialist radiolog cu competenta CT, PET/CT sau medic specialist medicina nucleara
- Minim 3 ani experienta CT sau medicina nucleara
- Cunostinte foarte bune de limba engleza
- Atitudine pozitiva si deschisa in relatiile cu pacientii

BENEFICII OFERITE

Va oferim oportunitatea unei cariere de succes, posibilitati de specializare si instruire profesionala in tara si strainatate si un pachet salarial competitiv.

Centru medical de excelenta in diagnosticarea si monitorizarea cancerului utilizand investigatii de ultima generatie PET/CT doreste sa isi formeze o echipa profesionista dedicata pacientilor sai. Pozitiile deschise sunt urmatoarele:

Pozitia

Medic radiolog /
Medic medicina nucleara