Medic Personal - Medic Medicina de Familie

SAINT LUKAS HOSPITAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Medicul personal examineaza bolnavii, stabileste diagnosticul folosind mijloacele din dotare si indica sau, dupa caz, furnizeaza tratamentul adecvat.
- respecta si aplica normele de etica si deontologie profesionala;
- respecta prevederile legale in vigoare si regulamentele interne, referitoare la acordarea serviciilor medicale;
intocmeste fisa de consultatie ptr. fiecare pacient in parte;
- consemneaza datele referitoare la consultatia acordata in registrul de consultatii.

CERINTE

- Medic specialist Medicina de Familie/ Medicina Interna
- Cunostinte operare PC
- Reponsabilitate, seriozitate, integritate
- Spirit de munca in echipa
- Orientat spre client
- Motivat de rezultate, proactiv si organizat

Constituie avantaje:
- permis de conducere
- cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- lucrul in cadrul unei companii in plina dezvoltare,

Saint Lukas Hospital, Spitalul Privat de Lux cu Numar Limitat de Membrii, isi ofera Serviciile unui numar maxim de 1,500 de persoane.
Saint Lukas Hospital ofera Membrilor sai Servicii Medicale de Lux bazate pe 2 Concepte: Medic Personal si Ingrijire Medicala Personalizata.
Membrii Saint Lukas Hospital apartin elitei societatii romanesti si anume oameni de afaceri, diplomati, personalitati media, top manageri din cadrul celor mai importante Companii la nivel National si International.
Saint Lukas Hospital, prin Serviciile Medicale de Lux pe care le ofera Membrilor sai, reprezinta etalonul Industriei Medicale Private, la nivel Sud-Est European