Medic Laborator

AIS PRODIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza analize de microbiologie si hematologie;
- Va acorda consultanta medicala medicilor colaboratori trimitatori, pacientilor, personalului din laborator;
- Va vizualiza si verifica corectitudinea rezultatelor de microbiologie; le va semna si parafa.

CERINTE

- Rezidentiat finalizat in medicina de laborator;
- ALP valabil si vizat;
- Asigurare malpraxis valabila
- Experienta pe un post similar in cadrul unui alt laborator;
- Cunostinte profesionale temeinice.

BENEFICII OFERITE

Oferta, bonusurile si celelalte beneficii se vor discuta si stabili in cadrul interviului pe care candidatul il va sustine dupa ce va fi selectionat.

AIS CLINICS & HOSPITAL este o clinica medicala dotata cu aparatura si echipamente medicale performante deservind mai mult de 20 de specialitati. Clinica AIS ofera un serviciu medical integrat, constand in: medicina de familie, specialitati medicale, baza de recuperare medicala in cadrul careia se efectueaza proceduri specifice de fizioterapie, gimnastica medicala sub indrumarea specialistilor in kinetoterapie, estetica medicala, laborator propriu in care se efectueaza analize medicale si farmacie, toate in aceeasi locatie.