Medic generalist pentru medicina muncii

Forum Lab Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea examenelor medicale generale si complementare angajatilor companiilor partenere si realizarea unei anamneze corecte
Interpretarea analizelor medicale de laborator (daca este cazul)
Informarea pacientului in legatura cu afectiunea de care sufera si de evolutia acesteia
Informarea celorlalte departamente cu privire la situatiile intampinate in timpul zilei
Efectuarea de rapoarte privind situatia examenelor medicale

CERINTE

Cautam colegi care sa pastreze standardale de calitate impuse de conducerea companiei
sa ofere solutii eficiente situatiilor intalnite
sa comunice deschis si sa încurajeze dezvoltarea unei relatii de încredere atat între ei si colegi dar si intre ei si partenerii nostrii
si nu in ultimul rand sa acorde si sa accepte cu deschidere feedback-ul constructiv

Persoana responsabila, punctuala, absolventa al unei scoli medicale si cu abilitati in indeplinirea cerintelor postului
Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este un criteriu de selectie

BENEFICII OFERITE

Plan de salarizare motivant
Stabilitate la locul de munca
Oportunitatea de dezvoltare profesionala in sectorul medical privat
Un mediu de lucru confortabil si motivant alaturi de o echipa profesionista si deschisa care incurajeaza dezvoltarea unor relatii de încredere atat între ei dar si intre ei si partenerii nostrii

Oferim partenerilor nostri servicii de medicina muncii eficiente atat in Bucuresti cat si la nivel national.

Echipa noastra este formata din peste 80 de colegi cu experienta care deservesc aproximativ 15.000 de angajati in clinica din Bucuresti, la sediul partenerilor prin deplasarea echipelor medicale mobile dar si on-site.