MEDIC GENERALIST DEPARTAMENTUL MEDICINA MUNCII

MedLife

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- va efectua examene clinice angajatilor de la firmele cu care se incheie contract de medicina muncii
- interpretarea analizelor
- efectuarea de rapoarte privind situatia examenelor medicale la sfarsitul perioadei de control medical periodic

CERINTE

- Experienta pe departamentul de medicina muncii
- Autorizatie de libera practica/ certificat de inregistrare la colegiul medicilor avizat pe anul in curs
- Permis conducator auto cat. B constituie un avantaj
- Profesionalism
- Integritate
- Pasiune pentru profesie

Posturile disponibile pentru Bacau si Constanta sunt in regim part-time (program flexibil) iar cele din Bucuresti sunt disponibile atat in regim part-time (program flexibil) cat si full time.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- pachete de beneficii financiare si de alta natura in functie de rezultatele muncii si prestigiul profesional dobandit
- programe de pregatire si formare profesionala
- pachete de servicii medicale pentru familie

MedLife, cel mai mare furnizor integrat de servicii medicale din Romania, a deservit in anul 2006 un numar de peste 500.000 pacienti in cele 20 de centre medicale proprii, dintre care 274.000 numai in Hyperclinica - concept medical de mari dimensiuni unic in Romania.

Pentru cei 100.000 clientii corporativi MedLife a deschis la inceputul anului curent si cel mai mare spital privat din Romania - Memorial Hospital, precum si o divizie proprie de asigurari - Asilife. Cu o experienta de 12 ani de activitate in domeniu sanatatii, MedLife are in prezent o echipa de peste 400 de angajati in regim permanent. Daca ai incredere in tine si crezi in performanta, te invitam alaturi de noi. Poti afla noutati despre noi utilizand pagina de site www.medlife.ro.