medic generalist cu specializare si sustinere cursuri de prim ajutor

Cris Med Family

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deplasare la sediul clientilor companiei
- specializare si sustinere cursuri de prim ajutor
- acorda asistenta medicala in specialitatea medicina generala/de familie/de urgenta in limitele competentelor profesionale ce ii revin din autorizatia de libera practica
- prescrie tratamentul adecvat fiecarui pacient cu respectarea normelor in vigoare
- respecta confidentialitatea actului medical si intimitatea fiecarui pacient

CERINTE

- experienta minim 2 ani
- rezistenta la stres
- persoana organizata, detinerea avizului de libera practica, membru al Colegiului Medicilor din Romania;
- comunicare foarte buna si atitudine diplomatica;
- capacitate de analiza si inovatie pentru gasirea rapida de solutii;
- persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata si constiincioasa;
- disponibilitate la deplasari la sediul clientilor companiei si ocazional in tara
- cunostinte de utilizare a echipamentelor si aparaturii medicale

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru performant, posibilitatea construirii unei cariere

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de medicina muncii