Medic cu competente in fitoterapie

HR Reengineering

Job expirat

RESPONSABILITATI

HR Reengineering recruteaza "Medic cu competente in fitoterapie" pentru un magazin ce comercializeaza produse naturale si bio, in cadrul unui Centru Comercial.

Tip contract: part-time in zilele de sambata si duminica.

Descriere post:
• Oferirea de consultatii fitoterapeutice
• Prescrierea remediilor fitoterapice
• Recomandari privind modul de utilizare al produselor fitoterapice
• Informarea clientilor magazinului despre beneficiile si riscurile produselor medicinale pe baza de plante
• Recomandari privind cele mai noi si eficiente metode de tratament din domeniul fitoterapiei
• Raspunde pentru corectitudinea si calitatea remediilor recomandate

CERINTE

• Experienta de minim 6 luni ca medic cu competente in fitoterapie
• Bune abilitati de relationare interpersonala
• Atitudine pozitiva

HR Reengineering este o companie de consultanta domeniul resurselor umane care ofera clientilor sai urmatoarele servicii:

- Evaluare si dezvoltare: Centre de evaluare si dezvoltare, Training, Evaluarea performantelor angajatilor, Studii privind satisfactia in munca a angajatilor, Consiliere in cariera
- Cursuri online
- Recrutare si selectie
- Administrare si salarizare