Medic centru de infrumusetare

SC Cellulem Block Bellezza SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza diagnosticul corporal al clientilor;
- recomanda tratamente corporale;
- sfaturi de nutritie si diete personalizate;
- proceduri de epilare definitiva IPL, LASER;
- tratamente de remodelare corporala si de slabit;
- alte sarcini administrative.

CERINTE

- experienta in nutritie;
- experienta in domeniul de infrumusetare reprezinta un avantaj;
- studii de specialitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv ( include bonusuri si tichete de masa).

Cellulem Block este cea mai importanta retea spaniola de clinici de infrumusetare, specializate in tratamente anticelulita, de slabit si epilare definitiva. In momentul de fata Cellulem Block are puncte de lucru deschise in Spania, Franta, Italia, Portugalia, Maroc, Andora si Romania. Daca vrei sa te alaturi echipei Cellulem Block Bellezza - Romania, nu ezita sa aplici!