MEDIC

SilhouetteCentre de Slabit, Infrumusetare si Fitne

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diagnosticarea starii de sanatate a clientilor;
- stabilirea schemei de tratament personalizate;
- supravegherea si aplicarea tratamentului pentru fiecare clienta in parte;
- consiliere nutritie;

CERINTE

- aspect fizic placut, ingrijit;
- persoana dinamica, adaptabila, proactiva, responsabila;
- cunostinte de limba engleza sau o alta limba straina (constituie un avantaj);
- abilitati de comunicare la orice nivel;
- atitudine pozitiva;
- orientare catre client si obiective;
- dorinta de a invata lucruri noi;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent.
Pachet salarial foarte atractiv.
Traininguri de specialitate in tara si strainatate.
Posibilitatea dezvoltarii carierei.
Reducere la serviciile centrelor.

Centru modern de infrumusetare prezent in Bucuresti, Iasi si Constanta, cu o importanta investitie tehnologica si servicii personalizate pentru fiecare client si problema in parte, produse cosmetice profesionale de lux, aparatura ultraperformanta, supraveghere medicala pe tot parcursul terapiei, personal cu experienta in domeniu si specializat in strainatate.